shutterstock_77740090

Dla dzieci

"Łeba Hotel & Spa***" położony jest w urokliwym kurorcie Łeba zaledwie 150 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Sarbsko otoczony rozległymi lasami. Naturalne okolice pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego oraz jego otuliny to prawdziwie przyjazna przestrzeń, którą z całą pewnością mały turysta powinien poznać.

Świetna lokalizacja oraz atmosfera prawdziwej gościnności to nie jedyne nasze atuty! Stworzyliśmy wyjątkowe atrakcje i miejsca dla całej rodziny, dzięki którym niezależnie od pogody gwarantujemy nieograniczoną możliwość zabawy:

            -> pobyt dziecka do 5 roku życia wraz z wyżywieniem (śpiących z rodzicami) jest bezpłatny
            -> dzieci, które ukończyły 5 lat posiadają 50% rabatu na pobyt.

 

"Łeba Hotel & Spa***" jest partnerem akcji HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE. Organizator projektu Hotel Przyjazny Rodzinie tym samym potwierdza, że w naszym obiekcie przeprowadzono audyt i hotel spełnia kryteria kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie IX Edycji 2016/2017, otrzymując 95% punktów i 5 słoneczek.

"Łeba Hotel & Spa***" jest partnerem akcji ŁEBA DZIECIOM, zainicjowanego przez Miasto Łeba.

Hotel dzieciom
Hotel dzieciom

ZNAJDŹ NAS

Wirtualny spacer
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij