shutterstock_77740090

Basen i SPA

Drodzy Goście!
 informujemy, że Kompleks basenowy jest czynny.

 

Część rekreacyjna hotelu pozwala aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Do dyspozycji gości hotelowych znajduje się nielimitowany „Kompleks Basenowy”, w którego skład wchodzą: 17-metrowy basen, hydromasaż, bicze wodne, sauna fińska, a także sauna na podczerwień.

 

ZABIEGI SPA

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów Spa.

Współpracujemy z polska marką Mokosh, która znana jest tworzenia naturalnych form pielęgnacji i kosmetyków.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów, aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin.

INSTYTUT ŁEBA SPA

M:  +48 780 165 178
E:   spa@hotelleba.com.pl

 

 

 

 

Brodzik dla dzieci

Dla naszych najmłodszych gości na basenie oferujemy wyodrębniony brodzik, wodne zabawkami. Temperatura wody jest utrzymywana na stałym poziomie 30°C, a sam basen spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, czystości i wygody.

Sauna fińska

Zwana inaczej suchą. Polecana jest dla wszystkich, którzy chcą zahartować swój organizm. Temperatura w środku 90-110°C, natomiast wilgotność tylko 5-10%. Czas jednej sesji powinien wynosić od kilku do kilkunastu minut. Po wyjściu należy od razu wejść pod chłodny natrysk.

Sauna na podczerwień

Nowoczesna forma relaksu. Pozwala wypocić się organizmowi, bez kontaktu z gorącym powietrzem. Charakteryzuje się również niższą temperaturą w porównaniu do sauny fińskiej. Optymalnie odczuwa się w niej ok. 50°C. Elementem grzewczym są promienniki podczerwieni.

POZNAJ CENNIK BASENU I SPA

Zobacz cennik

OFERTY SPECJALNE

ZNAJDŹ NAS

Wirtualny spacer
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij