shutterstock_77740090

Basen i SPA

Szanowni Państwo !!!
W dniach 01-14.04.2019 basen i sauny będą nieczynne z powodu prac technicznych.
Dodatkowo w dniach 15-19.04.2019 basen będzie czynny, a temperatura wody będzie wynosić między 20
°C - 28°C.
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Część rekreacyjna hotelu pozwala aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Do dyspozycji gości hotelowych znajduje się nielimitowany „Kompleks Basenowy”, w którego skład wchodzą: 17-metrowy basen, hydromasaż, bicze wodne, sauna fińska, łaźnia parowa, a także sauna na podczerwień.

 

 

Brodzik dla dzieci

Dla naszych najmłodszych gości na basenie oferujemy wyodrębniony brodzik, wodne zabawkami. Temperatura wody jest utrzymywana na stałym poziomie 30°C, a sam basen spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, czystości i wygody.

Sauna fińska

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH SAUNA CHWILOWO JEST NIECZYNNA!
Zwana inaczej suchą. Polecana jest dla wszystkich, którzy chcą zahartować swój organizm. Temperatura w środku 90-110°C, natomiast wilgotność tylko 5-10%. Czas jednej sesji powinien wynosić od kilku do kilkunastu minut. Po wyjściu należy od razu wejść pod chłodny natrysk.

Sauna na podczerwień

Nowoczesna forma relaksu. Pozwala wypocić się organizmowi, bez kontaktu z gorącym powietrzem. Charakteryzuje się również niższą temperaturą w porównaniu do sauny fińskiej. Optymalnie odczuwa się w niej ok. 50°C. Elementem grzewczym są promienniki podczerwieni.

Łaźnia parowa

Rekomendowana dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z saunami. Działa w sposób łagodny na organizm, poprawiając samopoczucie i relaksując. Temperatura panująca wewnątrz to ok. 50-65°C. Plusem jest panująca duża wilgotność, która ułatwia oddychanie.

POZNAJ CENNIK BASENU I SPA

Zobacz cennik

OFERTY SPECJALNE

ZNAJDŹ NAS

Wirtualny spacer
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij