shutterstock_77740090

Atrakcje turystyczne w regionie

 

Basen
Hotelowy 17-metrowy basen posiada brodzik dla najmłodszych, bicze wodne oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.


Tenis
W odległości kilkudziesięciu metrów od hotelu znajdują się dwa korty tenisowe. Do dyspozycji naszych Gości jest również trener lub sparingpartner.


Golf
Hotel współpracuje z polem golfowym Sierra Golf Club w Petkowicach koło Wejherowa organizując zawody, spotkania grup golfowych.


Jazda konna
W promieniu 2 kilomentrów od Hotelu Łeba znajdują się dwie stadniny. W ofercie szkółka jeździecka, przejażdżki plażą o zachodzie słońca, turnieje i zawody. Każda ze stadnin posiada kuce i specjalnych instruktorów-opiekunów dla najmłodszych.


Turystyka rowerowa
Łeba i okolice pełne są rowerowych ścieżek i szlaków obfitujących urokliwe miejsca oraz punkty widokowe na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.


Rejsy morskie
Hotel Łeba pośredniczy przy organizacji rejsów morskich. Na Państwa zamówienie realizujemy rejsy turystyczne do 300 osób oraz na połów ryb do 150 osób. Zapewniamy również przewozy na linii hotel-port-hotel.


Ruchome wydmy
Dla lubiących kontakt z naturą proponujemy wyprawę do Słowińskiego Parku Narodowego na spotkanie z pustynią. Olbrzymie połacie piasku o wysokości dochodzącej do 30 m n.p.m. wędrują z szybkością 3-10 m w ciągu roku. Podróż przez "palące" wydmy kończy się kąpielą w morzu.


Słowiński Park Narodowy
Na terenie Słowińskiego Parku Narodowego dominują ekosystemy wodne, które stanowią ponad połowę jego obszaru. Największe jeziora: Łebsko (7140 ha) i Gardno (2400 ha), główne rzeki Łeba, Łupawa i Pustynka, liczne kanały melioracyjne oraz śródleśne akweny Dołgie Wielkie (174 ha) i Dołgie Małe (6,4 ha) kształtują sieć hydrologiczną Parku. Jezioro Dołgie Wielkie i Smłodzińskie są siedliskami największych osobliwości przyrodniczych: brzeżycy jednokwiatowej, poryblinu jeziornego oraz gąbki słodkowodnej.


Latarnie morskie
Charakterystyczne dla okolic Łeby są latarnie morskie. Dla zwiedzających dostęne są dwie: w Czołpinie (wysokość wieży 25,2 metrów) oraz w Stilo (wysokość wieży 33,4 metra).


Więcej szczegółowych informacji na temat atrakcji naszego miasta znajdziecie Państwa na oficjalnej stronie MIASTA ŁEBA.
Zapraszamy!

 

ZNAJDŹ NAS

Wirtualny spacer
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij